AMAL (Aqrar Məşğulluğun Artırılması Layihəsi) barədə daha ətraflı məlumat vermək məqsədi ilə 19 dekabr 2018-ci il tarixdə saat 11:00-da İsmayillı rayonunun Mədəniyyət Evində İsmayillı, Oğuz və Qəbələ rayonlarında yaşayan gənclərlə görüş keçiriləcək.
Dekabrın 20-də isə Şamaxı rayon İncəsənət Mərkəzində “Aqrar Məşğulluğun Artırılması Layihəsi” çərçivəsində Şamaxı, Ağsu, Qobustan rayonlarının gəncləri ilə görüş keçiriləcək.
Saat 11.00-da başlayacaq görüşün məqsədi layihənin mahiyyəti, iştirak qaydaları, biznes planların hazırlanması barədə gəncləri məlumatlandırmaqdır. Görüşlərə rayon və kəndlərdə yaşayan bütün gənclər, o cümlədən kənd təsərrüfatı ilə məşğul olmaq istəyən gənc xanımlar və məcburi köçkün ailələrindən olan gənclər dəvət olunur.
Tədbirlə bağlı ətraflı məlumat almaq və qeydiyyatdan keçmək istəyənlər office@amal.gov.az e-mail ünvanına müraciət edə bilərlər.