2016-ci il üzrə tenderlər
Kartof və Tərəvəz Toxumu İstehsalı müəssisəsinin yaradılması məqsədi ilə malların, işlərin və xidmətlərin satın alınması ilə əlaqədar tenderə dəvət 20.07.2016.
Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi
Kartof və Tərəvəz Toxumu İstehsalı Müəssisəsinin yaradılması məqsədi ilə malların, işlərin və xidmətlərin satın alınması ilə əlaqədar
AÇIQ TENDERƏ DƏVƏT EDİR:
Tender 1 lot üzrə keçirilir: Kartof və Tərəvəz Toxumu İstehsalı Müəssisəsinin yaradılması məsdəqi ilə malların, işlərin, xidmətlərin satın alınması
Tender iştirakçılarına təklif edilir ki, öz tender təkliflərini möhürlənmiş, imzalanmış şəkildə ikiqat zərflərdə yazılı surətdə təqdim etsinlər.
Müqaviləni yerinə yetirmək üçün tender iştirakçıları lazımi maliyyə və texniki imkanlarına malik olmalıdırlar.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər aşağıdakı məbləğdə iştirak haqqını göstərilən hesaba köçürdükdən sonra Azərbaycan dilində tərtib olunmuş əsas şərtlər toplusunu Bakı şəhəri Üzeyir Hacıbəyli küçəsi 80, 7-ci mərtəbə, 719-cu otaq (Əlaqələndirici şəxs: Vüqar Hüseynov, telefon: 498-08-44) ünvanından ala bilərlər.