Azərbaycan Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Üzümçülük və Şərabçılıq Elmi-Tədqiqat İnstitutunun direktoru vəzifəsinin tutulması ilə bağlı müsahibə elan edib. Müsahibənin şərtləri nazirliyin rəsmi saytının \"Elanlar\" bölümünə yerləşdirilib. Şərtlərlə aşağıdakı linkdə tanış olmaq mümkündür.
Üzümçülük və Şərabçılıq Elmi-Tədqiqat İnstitutunun direktoru vəzifəsinin tutulması ilə bağlı müsahibənin şərtləri (PDF yüklə)
Nazirlik həmçinin Bitki Mühafizəsi və Texniki Bitkilər Elmi-Tədqiqat İnstitutunun direktoru vəzifəsinin tutulması ilə bağlı müsahibə elan edib. Bu müsahibənin şərtləri də nazirliyin rəsmi saytının \"Elanlar\" bölümünə yerləşdirilib. Şərtlərlə aşağıdakı linkdə tanış olmaq mümkündür.
Bitki Mühafizəsi və Texniki Bitkilər Elmi-Tədqiqat İnstitutunun direktoru vəzifəsinin tutulması ilə bağlı müsahibənin şərtləri (PDF yüklə)
Müsahibədə iştirak etmək istəyənlər 10 dekabr 2018-ci il tarixinədək hr@agro.gov.az ünvanına yaza və ya (012)493-37-48 nömrəsinə zəng edə bilərlər.