Respublika Toxumçuluq, Aqrokimya Və Kimya-Texnoloji Laboratoriyalarinin Yerləşdirilməsi Məqsədi Ilə Yeni Laboratoriya Binasinin Tikintisi 30.05.2017.
Azərbaycan Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi, bundan sonra “Satınalan təşkilat” adlanacaq, potensial iddiaçıları aşağıdakı malların təminatı üçün öz təkliflərini təqdim etməyə dəvət edir.
Respublika Toxumçuluq, Aqrokimya və Kimya-texnoloji laboratoriyalarının yerləşdirilməsi məqsədi ilə yeni laboratoriya binasının tikintisi
Tender iştirakçılarına təklif edilir ki, öz tender təkliflərini möhürlənmiş, imzalanmış şəkildə ikiqat zərflərdə yazılı surətdə təqdim etsinlər.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər aşağıdakı məbləğdə iştirak haqqını göstərilən hesaba köçürdükdən sonra Azərbaycan dilində tərtib olunmuş əsas şərtlər toplusunu Bakı şəhəri Üzeyir Hacıbəyli küçəsi 80, 7-ci mərtəbə, 777-cu otaqdan (Əlaqələndirici şəxs: Kamil Şirinov, telefon: 493-89-04) ala bilərlər.